AGO Design AGO Design

2840. Oroszlány
Fűrst Sándor út 14. fsz 4.

Tel: ++ 36 30 386 4535

Email: info@agodesign.eu
Web: http://www.agodesign.eu

Cégünk egy újonnan alakult válalkzás a régióba és célja, hogy prefesszionális grafikai design szolgáltotást nyújtson a kis-, közép- és nagyválalkozásoknak.

Tudjuk hogy nem a cég mérete, hanem a megjelenése lehet a kulcs a sikerhez.

• Professzionális honlap-tervezés és készítés
  • Meglévö honlap modosítása és fejlesztése
  • HTML e-mail kampány
  • Online bannerreklám
  • Logo tervezés és válalati arculattervezés
  • Szórólapok és plakátok
  • Dossziék és prospektusok
  • Kiállítási dekorációk trevezése
  • Hirdetési tervezés
  • LCD prezentációk
    • Kiálításokra
    • Ingatlan és utazási ügynökségeknek
    • Szórakozóhelyeknek és vállalatoknak
  • Laptop prezentációk
    • Céges pályázotakra
    • Tréningekre

MielÅ‘tt megbíznánk valakit egy feladattal, tudnunk kell, képességei alkalmassá teszik-e a feladat lehetÅ‘ legtökéletesebb elvégzésére. Ezt a természetes igényt a legmagasabb szinten váltotta valóra cégünknek az AGO Design Kft.

AGO Design Kft-el közösen fejlesztettük ki a Lordfed gyorsétterem honlapját. Kreatív ötleteikkel elÅ‘segítették, hogy folyamatosan növeljük az oldalaink látogatóinak számát, proaktívan frissítik a tartalmukat, és ezzel jelentÅ‘sen megkönnyítik munkánkat. Szakmai tanácsokkal és páratlan kreatívítással segítettek megvalósítani marketing stratégiánkat. A grafikai tervezést mondhatni világszínvonalban biztosították nekünk odafigyelve a trendre és nem utolsó sorban a mai kor igényeire. Köszönjük munkáját ez úton is az AGO Design Kft team-nek.

Nagy Lajos
ügyvezetÅ‘ igazgató, Lordfed