2009 Archívum

IDF Országos verseny eredmények

2009. November 29., Vasárnap

Az IDF Országos versenyén november 28-án Kiskunlacházán dance show kategória felnőtt formációban A Hébé Tánccsoport 2., a youth formációban a Jázmin csoport 2., a junior kiscsoportban az Variel 1. helyezést ért el.

Latin show-t készít az Operettszínház táncos-koreográfusa

2009. November 11., Hétfő

A Hébé Tánccsoport legújabb latin show koreográfiáját az Operettszínház táncos-koreográfusa, Zhanna Kozlenko, készíti.

A tánc Világnapja 2009

2009. Májius 06., Szerda

Sikerrel zárult április 29-i rendezvényünk, melynek kettős funkciója volt: egyrészt a tánc világnapját- Jean-Georges Noverre, a modern balett megalapítójának- születésnapját, másrészt szűk közösségünket a Hébé Művészeti Iskolát, a Hébé Tánccsoportot hivatott köszönteni.